PAYLAŞ
Google’ın geçen yıl radikal bir hamleyle birlikte girdiği donanım sektöründe ikinci yılı amiral gemileri tanıtıldı. İşte tüm detaylar.

Google CEO’su Sundar Pichai, merakla beklenen tanıtıma doğal afetlerden ötürü zarar gören insanlara baş sağlığı dileyerek başladı. Bunun ardından ise makina öğrenmesi ve yapay zekayı nasıl insanların problemlerini çözmek için kullandıklarını anlattı.

Haritalar ve Çeviri’nin insan hayatı üzerinde sağladığı kolaylık ve bu teknolojilere entegre edilmiş yapay zekayı abartmadan kanıtlarla önümüze çıkaran Pichai, önümüzdeki aylarda yapay zekanın dahil edileceği bir çok alan olduğunu ve şimdiki hizmetlerin kullanıcıdan çok daha iyi öğrenir hale geleceğini belirtti.

“Yapay Zeka + Yazılım + Donanım” diyen Google CEO’su, firmanın donanımları ve yazılımları arasındaki entegrasyonun rakiplerinden çok daha iyi seviyede olacağını açıkça ortaya koydu. Sunum sırasında “En başarılı olduğumuz alanlardaki ürünleri ilk çıkaran biz değildik, ama en başarılı olmayı başardık.” denildi.

NOT: DENEME YAZISIDIR

KAYNAK: webtekno

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin